O nas
O nas

Kim jestem?

Równolegle ze studiami matematycznymi samodzielnie studiowałem kierunek medyczny, związany bardziej z farmakologią, ponieważ zawodowo uprawiałem trójbój siłowy, a następnie kulturystykę.

Większość badań naukowych, która bezpośrednio albo pośrednio dotyczy tematu farmakologii sportowej albo terapii zastępczej jest mi znana. Na tej podstawie piszę swoje artykuły. Tematem farmakologii zajmuję się od 2010 roku. 

Dodatkowo odbyłem również wszystkie szkolenia kulturysty IFBB PRO Roberta Piotrkowicza.

Kilka dobrych rad:

Portal podwójne-napiecie.pl w żadnym wypadku nie nakłania do stosowania sterydów anaboliczno-androgennych. Wszystkie artykuły mają na celu tylko i wyłącznie pomoc tym, którzy się zdecydowali na stosowanie tych środków, tak aby uchronić ich zdrowie od potencjalnych powikłań. Treści artykułów nie stanowią instrukcji, tylko teoretyczny przykład.

Treści artykułów nie stanowią porad medycznych, każda ingerencja w organizm powinna być konsultowana z lekarzem specjalistą. Stosujesz informacje z portalu na własną odpowiedzialność.

Osobiście stosowanie sterydów nazywam grą hormonalną. Jeżeli wchodzisz w to nie znając reguł gry przegrywasz. Im więcej wiesz tym większa szansa na wygraną. Dlatego, jeżeli nie znasz się na tym w żadnym wypadku nie zaczynaj!

Jeśli się decydujesz niech cykl i odblok układa osoba, która naprawdę ma na ten temat wiedzę. W każdym razie
zachęcam cię do zapoznania się z informacjami na stronie. Nawet jeśli nie będziesz stosować tej wiedzy, to przynajmniej rozpoznasz amatora, który udaje specjalistę.

Ponad 50% zapytań ze strony pochodzi od mężczyzn, którzy źle przeprowadzili cykl albo odblok i teraz mają kłopoty ze zdrowiem "męskim". Przywrócenie równowagi w takim stanie jest dużo trudniejsze i bardziej czasochłonne.

Portal podwojne-napiecie.pl nie zajmuje się sprzedażą środków farmakologicznych oraz w żadnym kontekście nie jest związany z dystrybucją czy obrotem sterydów. 

Kopiowanie treści portalu bez zgody autora jest zabronione.