Treści na portalu z działów doping oraz biohacking przeznaczone są tylko dla osób pełnoletnich. Wchodząc na nie potwierdzasz że masz 18 lat.
Portal podwojne-napiecie.pl nie prowadzi sprzedaży środków dopingujących oraz nie wystawia recept.
Informacje zawarte na stronie są napisane nie w celu zachęcenia do stosowania dopingu, lecz w celu minimalizacji skutków ubocznych u osób, którzy tak czy inaczej by się na to zdecydowali.
Celem portalu jest edukacja, nie propaganda!
Stosowanie sterydów oraz innych preparatów bez opieki doświadczonego lekarza może prowadzić do bardzo poważnych powikłań.
Nie jestem lekarzem a wszystkie informacje na stronie nie są poradą medyczną. Artykuły piszę na podstawie publikacji naukowych oraz własnego doświadczenia i badań laboratoryjnych. Stosujesz informacje z portalu na własne ryzyko i portal podwojne-napiecie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje zdrowotne.

Trening

Peptydy BioWell logo
Rabat -10%
Peptydy BioWell logo

Partner firma BioWell

Na cały asortyment możesz uzyskać
10% rabatu po wpisaniu kodu:

N2
Przejdź do sklepu
biowell produkty

Partner firma BioWell

Na cały asortyment możesz uzyskać
10% rabatu po wpisaniu kodu:

N2
Przejdź do sklepu
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms